Najdelikatniejsze metody znieczulenia do makijażu permanentnego

Najdelikatniejsze metody znieczulenia do makijażu permanentnego

Wykonywanie makijażu permanentnego z perspektywy pacjenta to zabieg mogący wiązać się z dużym dyskomfortem, a także bólem o różnym nasileniu. Ponadto czynnikiem, który jeszcze bardziej zwiększa nieprzyjemne odczucia, jest stres często towarzyszący od samego początku wizyty. W takiej sytuacji warto rozważyć podanie znieczulenia pozwalającego znacznie zredukować dolegliwości bólowe lub nawet całkowicie je wyeliminować. W ofercie sklepu Permanent24 można znaleźć kremy i płyny zawierające bezpieczne dla zdrowia, łagodne substancje znieczulające. Warto zapewnić klientom swojego salonu lub kliniki dostęp do najlepszych preparatów pochodzących od solidnych producentów i zawierających sprawdzony skład.

Znieczulenie do makijażu permanentnego w formie płynnej

Preparaty posiadające postać płynną są zarówno bardzo skuteczne, jak i łatwe w precyzyjnym dawkowaniu. Dzięki temu, że substancję nakłada się na skórę za pomocą zakraplacza, codzienne stosowanie płynu staje się wygodne i zarazem higieniczne, ponieważ do wnętrza butelki nie przedostają się żadne zanieczyszczenia. U osób, u których ma zostać wykonany makijaż permanentny, znieczulenie w takiej formie można nanieść m.in. na brwi czy usta.

Jedne z najlepszych produktów to preparaty Angel of Brows i Angel of Lips. Formuły i skład specyfików zostały opracowane m.in. przez zespół doświadczonych farmakologów. Ponadto przed wprowadzeniem ich na rynek poddano je wielomiesięcznym badaniom. Wysoka zawartość lidokainy sprawia, że płyny te w bezpieczny i szybki sposób likwidują dolegliwości bólowe spowodowane przerwaniem naskórka. W celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia jakichkolwiek reakcji niepożądanych zawsze przed nałożeniem środka na skórę należy wykonać próbę uczuleniową. Ważne jest też przestrzeganie terminu ważności, który najczęściej wynosi pół roku od otwarcia (szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniu lub ulotce).

Makijaż permanentny znieczulenie w kremie lub masce

Osoby preferujące stosowanie znieczuleń w innej formie niż płynna także powinny postawić na sprawdzone marki i przebadane formuły. Często wybierany środek uśmierzający ból podczas zabiegów kosmetycznych to np. krem Dr Numb. W naszym sklepie oferujemy ten produkt w oryginalnej wersji, która w przeciwieństwie do tańszych podróbek, jest zarówno skuteczna, jak i bezpieczna. Dr Numb znieczula skórę już po kilkudziesięciu sekundach od nałożenia, a efekt może utrzymywać się nawet przez 3 godziny.

preparaty do znieczulenia makijażu permanentnego

Inne środki gwarantujące szybkie znieczulenie to np. maski proponowane przez markę Biomaser czy kremy z dużym stężeniem lidokainy różnych producentów. Podobnie jak w przypadku preparatów płynnych, także przed aplikacją kremów i masek trzeba wykonać test uczuleniowy. Warto też wzmocnić oraz przyspieszyć działanie środków poprzez nałożenie na skórę specjalnej folii.

U klienta, u którego zostanie zastosowane znieczulenie, makijaż permanentny oraz pozostałe inwazyjne zabiegi kosmetyczne będą mogły zostać przeprowadzone komfortowo i spokojnie, co z pewnością zwiększy satysfakcję z wizyty w danej klinice bądź salonie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl